Sinise Äratuse Tallinna ringkonna esimeheks valiti Ragnar Linnumäe

You are currently viewing Sinise Äratuse Tallinna ringkonna esimeheks valiti Ragnar Linnumäe

Kolmapäeval, 17. veebruaril toimus Konservatiivse Rahvaerakonna noortekogu Sinine Äratus Tallinna piirkonna üldkoosolek koos igakuise kohvikuõhtuga. Piirkonna üldkoosolekul valiti ka uus juhatus, mille esimeheks on nüüd Ragnar Linnumäe. Aseesimeesteks valiti Tallinna Noortevolikogu sotsiaalkomisjoni esinaine Hendrika Näägo ja Kadrioru Saksa Gümnaasiumi abiturient Martin Krausberg.

Ragnar Linnumäe pidas oma esimeheks valimist tunnustuseks senisele tööle ja lubab anda parima panuse konservatiivsete ja rahvuslike väärtuste kaitsmiseks. “Arvestades asjaolu, et Sinine Äratus on tõusnud üheks kiiremini kasvavaks noortekoguks Eestis, pean väga oluliseks edasist tõsist pingutamist ühise eesmärgi nimel, et eesti- ja rahvameelsus leviks veelgi võimsamalt meie tulevaste põlvkondade seas. Noored on meie tulevik ning riigi ja rahvuse edasikandjad ja selleks on vaja pakkuda meie noortele ka tõelist väärtuspõhist organisatsiooni, kus end täiendada ja uusi mõttekaaslasi leida.” Seoses noortega ja nende tähtsusega meie tulevikus, lisas Ragnar Linnumäe, et järgnevate aastatega suudab ta kindlasti äratada veelgi suuremas hulgas Eestimaa noortes oma kodumaa ja rahvuse armastuse.

Ragnar Linnumäe on Konservatiivse Rahvaerakonna ja selle noortekogu liige 2014. aastast, põline tallinlane ja veendunud isamaalane.

Lisa kommentaar