Sinise Äratuse Tallinna esimeheks valiti Gemma Bernadette Kits

You are currently viewing Sinise Äratuse Tallinna esimeheks valiti Gemma Bernadette Kits

Laupäeval, 24. oktoobril toimus Sinise Äratuse Tallinna osakonna koosolek, kus valiti osakonnale uus juhatus. Juhatuse esimeheks valiti Gemma Bernadette Kits (16), filosoofia- ja ajaloohuviline Vanalinna Hariduskolleegiumi õpilane. Koos temaga valiti juhatusse ka Nõmmelt pärit ajaloomagistrant ja arheoloogiahuviline Hans Mati Laasi (26) ning Mihkel Erik Riid (20), kes õpib Tallinna Tehnikaülikoolis riistvara arendust ja programmeerimist.

Nüüdseks kolm aastat Sinise Äratuse tegevustest osa võtnud Gemma Bernadette Kits on õnnelik võimaluse üle anda enda panus Sinise Äratuse toimimisse.

“Sinine Äratus on andnud mulle paari aasta jooksul väga palju ning nüüd tunnen, et on minu aeg midagi vastu anda. Ühendus on andnud mulle jõudu ja lootust tulevikuks ning usku eestlaste rahvuslikku ärkamisse! Soovin kanda meie esivanemate leeki edasi nii, nagu on seda teinud minust vanemad ja nagu teevad seda kunagi minust nooremad. Sööstkem tähtedesse!”

Uue juhatuse plaanid aastaks on jätkata igakuiste ettekandeõhtute traditsiooniga, luua uusi põnevaid ja harivaid üritusi ja kutsuda organisatsiooni veel noori rahvuslasi.

Lisa kommentaar