Sinise Äratuse Pärnu ringkond sai uue juhatuse

You are currently viewing Sinise Äratuse Pärnu ringkond sai uue juhatuse

Laupäeval, 29. augustil toimus Sinise Äratuse Pärnu ringkonna koosolek, kus valiti ringkonnale uus juhatus. Juhatuse esimeheks valiti militaar ja -ajaloohuviline Mehis Vanamölder (17). Juhatusse kuuluvad veel ka eesti kultuuri, riigikorra ja ajaloo austaja Remo Raiesmaa (17), kes väärtustab poliitikas eelkõige ausust ja Pille-Riin Kahro (24), kes austab samuti kõigis asjades otsekohesust ja on poliitikas kindlameelne. “Kas kohe praegu ning kõik või üldse mitte midagi!”

“Sinise Äratuse Pärnu osakond loodi üle kahe aasta tagasi, selle ajaga oleme üles ehitanud osakonna struktuuri ning võtnud endale põhimõtted ja eesmärgid,” lausub ringkonna uus esimees Mehis Vanamölder.

“Kuigi meie ärkamine on toimunud veidi aeglaselt, siis ei soovi Sinise Äratuse pärnakad enam jääda alla tallinlastele ja tartlastele, vaid tahame, et meie piirkond oleks end sama võrdselt kehtestanud. Tahame, et meie osakond kasvaks ja liikmeskond suureneks. Asume meeskonnana tegutsema ühise eesmärgi nimel ning teeme kõik, mis suudame, et levitada Pärnumaa noorte seas rahvuslikku ja traditsioonilist maailmavaadet, et kaasa aidata kohaliku elu arenemisele. Näitame, et meie põlisel Pärnumaal on tugevaid ja ilusaid noori rahvuslasi!”

Uuel juhatusel on plaanis korraldada regulaarseid üritusi Pärnus, luua ringkonnale aktiivne kohalolu sotsiaalmeediasse ja teha looduses ka ellujäämislaager.

Sinise Äratuse pärnakad

Lisa kommentaar