Sinine Äratus valis uue juhatuse ja esimehe

You are currently viewing Sinine Äratus valis uue juhatuse ja esimehe

23.-25. juulil toimus meie iga-aastane suvelaager ja üldkoosolek, kus valiti organisatsioonile uus juhatus ja esimees.

Esimeheks valiti varasem Sinise Äratuse Tartu ringkonna juhatuse liige ja riigiteaduste üliõpilane Eino Rantanen (21), juhatusse kuuluvad veel ka kunstnik ja visuaaltehnoloogia entusiast Aleksander Erstu (29) Sinise Äratuse asutajaliige ja Riigikogu liige Ruuben Kaalep (27), Sinise Äratuse aktivist ja noor ajaloohuviline Gemma Bernadette Kits (17) ning muusik ja audiovisuaaltehnik Jaagup Kuusemaa (21).

Uus esimees Eino Rantanen on Sinise Äratuse liige 2018. aastast ja alates 2020. aastast ka Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna Tartu linna ringkonna liige.”Eesolev aasta toob endaga kaasa mitmeid võimalusi ning kavatsen anda oma panuse selleks, et Sinine Äratus muutuks veelgi aktiivsemaks ja võimsamaks jõuks avalikul areenil,” rõhutab Eino Rantanen.

Eelnev esimees Karl Juhan Bahovski tänab organisatsiooni meeldiva aja eest esimehena ja soovib kõigile parimat uue juhatuse käe all.

Lisaks üldkoosolekule toimusid Sinise Äratuse suvelaagris ka mitmed seltskonnategevused, nauditi koos Virumaa loodust ning värskendati vaimu saunaga, et virgalt uuele tegevusaastale vastu minna. Meie võõrustaja Anti Poolamets haris ajaloohimulisi ning külas käis ka Uute Uudiste reporter ja staažikas ajakirjanik Aarne Mäe, kellega pidasime arutelu 21. sajandi ajakirjandusest.

Lisa kommentaar