Sinine Äratus valis uue juhatuse ja esimehe

You are currently viewing Sinine Äratus valis uue juhatuse ja esimehe

Laupäeval, 26. augustil kogunes Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna noorteühendus Sinine Äratus Tartus oma üldkoosoleku ja suveürituse raames. Üldkoosolek kulmineerus järgmiseks tegevusaastaks uue juhatuse ja esimehe valimisega. Pärast üldkoosolekut möödus päev harivate seminaridega eneseväljendusoskuse ja julgeolekupoliitika teemadel. Koos veedetud päevale pani piduliku punkti ühine õhtusöök Tartu vanalinnas.

Esimehena alustab oma esimest ametiaega Pille-Riin Kahro. Koos temaga kuuluvad viieliikmelisse juhatusse varasem esimees Eino Rantanen, Tartu Ülikooli informaatikatudeng Ronald Judin, noor Pärnu aktivist Märtin Muhu ning Sinise Äratuse pikaajaline tugev töömesilane Tristjan-Erich Karjus.

“Suurem eesmärk vajab kohati tegutsemist ka ebamugavatel aegadel. Mugavus ja moraalne lodevus on meie ühiskonna toonud tänasesse, liberaalsesse olukorda. Noored peavad mitte ainult ärkama, vaid ka ise elu eest vastutust võtma. Uus juhatus tõi uued motiveeritud inimesed ja eesmärk on teisi liikmeid samuti aktiivsusele suunata,” kommenteeris Kahro.

Soovime uuele juhatusele tegusat aastat ning jõudu, jaksu ja rahvuslikku vaimu!

Lisa kommentaar