Sinine Äratus: Terrorirünnakutele tuleb lõpuks anda kollektiivne vastus

Rahvuslik noorteliikumine Sinine Äratus tunneb taas kord kaasa islamiterrori ohvriteks langenud eurooplastele. Esmaspäeval Saksamaal aset leidnud rünnak on Sinise Äratuse teatel järjekordne näide sellest, kuhu viib mitteeurooplasi eurooplasteks vormida üritav poliitika.

“Uus terrorirünnak oli vaid aja küsimus ning arvatavasti ei jää see ka viimaseks,” kommenteeris Sinise Äratuse juhatuse liige R.P. “Kurb on mõelda vasakpoolsetest Euroopa riigijuhtidest, kes ajavad edasi samasugust solidaarsusejuttu, kuid ei mõista, et tänu nende otsustele toimuvadki uued terrorirünnakud. Seda ei saa nimetada solidaarsuseks, vaid jõhkraks käitumiseks süütute inimeste vastu. Sellest tulenevalt hävitame mõttetult inimkonda.”

Suurem osa Euroopas elavaid moslemeid ei ole terroristid, usub Sinine Äratus, kuid sellegipoolest on immigrantide seas massimõrvarite ja muude kurjategijate hulk ebaproportsionaalselt kõrge. Kuna ajalugu koosneb rahvaste omavahelistest heitlustest, on nüüdki EKRE noorteliikumise hinnangul ainuõige rakendada moslemitest immigrantide puhul kollektiivset lähenemist.

Sinine Äratus avaldab toetust kõigile poliitilistele jõududele Euroopas, kes seavad eesmärgiks massiimmigratsiooni peatamise ja moslemite tagasirände Aafrikasse ning Lähis-Idasse. Eesti peab üha veendunumalt kaitsma oma staatust etnilise rahvusriigina, teatab Sinine Äratus.

Lisa kommentaar