Sinine Äratus sai uue juhatuse, esimehena jätkab Eino Rantanen

You are currently viewing Sinine Äratus sai uue juhatuse, esimehena jätkab Eino Rantanen

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna noorteühendus Sinine Äratus valis oma viimatisel üldkoosolekul ühendusele uue juhatuse, esimehena jätkab teist aastat Tartu Ülikooli tudeng ja Tartu linnavolikogu hariduskomisjoni liige Eino Rantanen.

Koos temaga kuulub kuueliikmelisesse juhatusse 26-aastane ajalooõpetaja ja Kanepi vallavolikogu EKRE fraktsiooni juht Helen Rebane, 25-aastane konservatiiv ja noor ettevõtja Pille-Riin Kahro, 18-aastane gümnaasiumiõpilane, pikaaegne Sinise Äratuse juhatuse liige Gemma Bernadette Kits ning õnnitleme kahte esimest korda valituks osutunud juhatuse liiget, kelleks on 18-aastane entusiasmi täis noor rahvuslik aktivist Thomaz Lumijärv ning 20-aastane Tartu Ülikooli informaatikatudeng Ronald Judin.

“Olen väga rahul, saades toeks nii mitmekesise tausta ja oskustega meeskonna oma toeks Sinise Äratuse juhtimisel, eriti praegusel Riigikogu valimiste eelsel ajal. Samas ei piirdu Sinine Äratus ainult meie kuuega, ning iga särasilmse ja tööka liikme panus on asendamatu meie eesmärkide saavutamisel,“ kommenteeris Rantanen.

Soovime uuele juhatusele tegusat aastat ning jõudu, jaksu ja rahvuslikku vaimu!

Lisa kommentaar