Sinine Äratus pidas meeleoluka suvelaagri

You are currently viewing Sinine Äratus pidas meeleoluka suvelaagri

Reedest laupäevani kogunesid rahvuslikult meelestatud noorteliikumise Sinine Äratus liikmed Tõrvaaugu külas Järvamaal, kus korraldatud suvelaagris arutleti Eesti rahvuse tuleviku üle ja anti vanne ühenduse lipule. Laagrist võtsid samuti osa noored rahvuslased Lätist ja Leedust. Ühtlasi andis senine esimees Ruuben Kaalep teatepulga üle Jaak Madisonile, kes on ka Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna Järva- ja Viljandimaa ringkonna juht.

“Meist on poole aastaga saanud Eesti aktiivseim rahvuslik noorteühendus,” kommenteeris Kaalep. “Oleme korraldanud mitu suurt aktsiooni Eesti rahvuslike huvide kaitseks piirilepingu osas ja meie algatatud tõrvikurongkäik 24. veebruaril läbi Tallinna äratas tähelepanu. Koostöö EKRE juhatusega on sujunud ja Sinine Äratus on andnud oma panuse erakonna maailmavaate tutvustamisse valimiskampaania käigus.”

Uus esimees kinnitas: “Praegune koostöö erakonna ja Sinise Äratuse vahel on olnud ääretult produktiivne ning kahtlemata jätkame me sama intensiivset tööd, et laiendada veelgi oma liikmeskonda ja populaarsust. Samuti tänan senist esimeest Ruubenit märkimisväärse panuse eest Sinise Äratuse arengusse, mis ainsa organisatsioonina koos EKRE-ga kannab rahvusriigi ideoloogiat ja traditsiooniliste väärtuste püsimajäämist. Eestlaste Eesti eest!”

Kahe nädala pärast kutsuvad Sinise Äratuse noored kõiki isamaalisi inimesi Sinimägedele, kus 26. juulil toimub Eesti Leegioni lahingute mälestusüritus.

Lisa kommentaar