Sinine Äratus korraldab Mistrali tehingu vastu piketi

You are currently viewing Sinine Äratus korraldab Mistrali tehingu vastu piketi

Neljapäeval, 13. novembril kell 16 korraldab Konservatiivse Rahvaerakonna noortekogu Sinine Äratus Prantsusmaa saatkonna ees meeleavalduse, et näidata sõlmitava Mistrali tehingule vastuseisu. Sinine Äratus on seisukohal, et antud relvatehing on selge Prantsusmaa poolne liitlaste reetmine, kui vaid omakasu huvides tarnitakse dessantlaevu riigile, kes on tekitanud suurima julgeolekuriski kogu Euroopas viimastel aastakümnenditel.

Sinise Äratuse esimees ja erakonna juhatuse liige Jaak Madison kommenteeris korraldatavat üritust: “Juba plaan ja mõte müüa Venemaa sugusele paariariigile relvastust, on täiesti häbiväärne ja liitlassuhteid lõhkuv. Me ei saa vaadata oma NATO kaasliikme tegevust tühjalt pealt ning vaid naeratada näkku sülitamise peale. Kahjuks pole me ülivõimetega ja suurima tõenäosusega ei suuda me seda tehingut takistada, kuid vähemalt me peame näitama oma seisukohta ja suhtumist reeturlusse.”

Sinine Äratus ootab piketile kõiki erakonna liikmeid ning toetajaid, et näidata sümboolselt meie seisukohta antud plaanidesse.

Lisa kommentaar