Sinine Äratus avaldas Ungarile toetust

EKRE noorteliikumine Sinine Äratus saatis täna pöördumise Ungari aukonsulitele Eestis ja suursaatkonnale Helsingis, toetades Ungari tegevust praeguse migratsioonikriisi käigus. Toetusavalduse tekst on järgmine:

“Sinine Äratus toetab täielikult Ungari samme oma suveräänsuse ja riigipiiride kaitsel. Me ei nõustu ebaõiglase kriitikaga, mida meedia ja mitmed rahvusvahelised organisatsioonid on Ungari vastu levitanud.

Kaitstes käesoleva migratsioonikriisi ajal oma riigipiire, kaitseb Ungari ühtlasi kogu Euroopat väljastpoolt lähtuva sissetungi eest, mis ähvardab destabiliseerida ja lammutada Euroopa tsivilisatsiooni alustalasid. Nagu mitmel korral minevikus, on Ungari otsustavus ka nüüd eeskujuks kogu Euroopale.

Ungari tegevus kriisiolukorras on olnud tasakaalukas ja korrektne. Ühtlasi on Ungari valitsus täitnud endale seadusega pandud ülesandeid. Katsed Ungarit selle eest häbistada üksnes häbistavad Ungari vastaseid, kellel puudub austus riikide suveräänsuse ees.

Loodame siiralt, et Ungari suudab käesoleva kriisi ajal võtta endale Euroopas juhtrolli, milleks paljud riigid ei ole võimelised. Soovime selleks edu vaprale Ungari rahvale.”

Lisa kommentaar