Neli noorimat kandidaati: Eesti vajab rahvusmeelset poliitikat

Laupäeval, 14. veebruaril, said Tartus kokku nende valimiste neli noorimat kandidaati, kes kõik kuuluvad Konservatiivse Rahvaerakonna ridadesse. Üheskoos võeti vastu järgnev avaldus:

Oleme noored rahvuslased, kellele teeb muret Eesti ja Euroopa liikumine globalismi ja kultuuriliste eripärade hääbumise suunas. Me usume rahvuspõhistesse riikidesse, mis tagavad ainsana tõelise kultuurierinevuste säilimise. Konservatiivne Rahvaerakond on ainus partei, kes tahab ja suudab kaitsta eestikeelset ja -meelset Eestit.

Meile meeldib Eesti mütoloogia, meie muinaspärand, me austame oma esivanemaid, kes on selle maa vabaduse eest võidelnud. Eesti ajalugu on olnud raske, aga me oleme suutnud püsima jääda. Suudame ka seekord, kui julgeme sirgel rinnal ja püstipäi seista oma etniliste huvide eest.

Et praegusest demograafilisest kriisist üle saada, on väga tähtis toetada noori oma pere loomisel. EKRE programm pakub just seda. Meie põlvkond peab tulevikus võtma Eesti riigi juhtimise enda kätte ja sel sajandil oma hiilgavate saavutustega tagama eesti rahvuse püsimajäämise aastatuhandeteks.

On üliäge, et EKRE on andnud meile võimaluse oma patriootlike vaadete teostamiseks poliitikas. Meile on inspiratsiooniks meie noorte aatekaaslaste julge tegevus Euroopas alates Lätist ja lõpetades Ukrainaga. Liberaalse stagnatsiooni murdmiseks pole paremat meeskonda kui noored leegitseva südamega EKRE kandidaadid.

Taavi Tapu (21), kandidaat 186 Harju- ja Raplamaal
Ruuben Kaalep (21), kandidaat 234 Tartu linnas
Ksenia Võhma (21), kandidaat 206 Ida-Virumaal
Randon Värsi (22), kandidaat 240 Tartu linnas

Lisa kommentaar