EKRE nimekirjas kandideerib 22 Sinise Äratuse noort üle eesti

You are currently viewing EKRE nimekirjas kandideerib 22 Sinise Äratuse noort üle eesti

EKRE nimekirjas kandideerib kohalike omavalitsuste valimisel 22 noorteühenduse Sinine Äratus liiget, kellest neli on ka nimekirja esinumbrid. Lisaks Tartus kandideerivale noorteühenduse juhile Eino Rantanenile on valimisnimekirjas varasemad Sinise Äratuse juhid Helen Rebane (kandideerib Kanepi valla esinumbrina), Ruuben Kaalep (kandideerib Tartus ankrumehena) ja Jaak Madison (kandideerib Tallinnas Kesklinna esinumbrina). Valimistel kandideerivate noorte nimekiri ulatub Sinise Äratuse asutajaliikmetest kohalike organisatsioonide aktivistideni.

Sinise Äratuse noori rahvuslasi ühendab põhimõttekindlus rahvuskonservatiivsete väärtuste kaitsmisel ja edendamisel, ning vankumatu tahe ehitada üles jõukat, tugevat, uhket ja rahvuslikku Eestit oma koduvaldades. Meie kandidaadid kavatsevad ka terves Eestis ellu viia nii EKRE kui Sinise Äratuse programmi ja põhimõtteid, milleks on Eesti rahvuse, Eesti looduse ja Eesti iseseisvuse eest seismine.

“Meie noored kandidaadid esindavad eelkõige uut põlvkonda, nooruslikku energiat ja tõelist rahvuslikku alternatiivi. Meie vaatame kindlalt tulevikku, samas hoides ja väärtustades suhet meie mineviku, pärimuse ja väärtustega, mis lõid iseseisva Eesti rahvusriigi. Seetõttu kutsun üles kõiki, eriti noori, toetama Sinise Äratuse ja EKRE kandidaate tulevastel valimistel. Teekond tugeva Eesti ja uue Rahvusliku Ärkamise poole algab valdadest,” sõnas Sinise Äratuse esimees Eino Rantanen.

Sinise Äratuse kandidaadid kohalike omavalitsuste valimisel:

Elva vald
174 Tõnu Arrak

Kadrina vald
101 Siim Umerov (esinumber)
108 Siim Arak
110 Marko Rauman

Kanepi vald
145 Helen Rebane (esinumber)

Kuusalu vald
201 Kenno Põltsam

Luunja vald
182 Joonas-Patrik Patto

Põltsamaa vald
109 Gerli Räni

Põlva vald
220 Greg-Mattias Murumets

Pärnu linn
296 Tarmo Joa
297 Mirko Käärats
298 Taimo-Sten Ojasalu

Saarde vald
106 Pille-Riin Kahro

Tartu linn
288 Eino Erkki Johannes Rantanen
334 Kert Urmas Raudvere
350 Ruuben Kaalep

Tori vald
115 Hanna Aleksandra Soobik

Türi vald
178 Elar Niglas (esinumber)

Tallinn: Kesklinn
1167 Jaak Madison (Kesklinna esinumber)
1180 Tairo Jürisson
1181 Knut Thor Kaur

Tallinn: Pirita
1253 Aat Purje

Lisa kommentaar