EKRE alustab teavituskampaaniat: meie jõukus kasvab ja meie rahvas püsib, kui langetame oma otsused ise!

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond (EKRE) alustab televisioonis ja internetis Riigikogu valimiste eelkampaaniat.

EKRE Riigikogu fraktsiooni esimehe Martin Helme sõnul on eelkampaania eesmärk juhtida tähelepanu teemadele, mis on rahvale olulised, aga millest teised erakonnad rääkida ei julge.

„Me tahame viia ka nende inimesteni, kes pole oma poliitilist valikut veel langetanud, selge sõnumi: EKRE on ainus partei, kes leiab, et meie jõukaks saamise absoluutne eeldus on eestlaste peremehestaatus oma maal. Me ei luba suruda rahvast odava võõrtööjõu sissetoomisega madalate palkade lõksu. Oleme ainsad, kes tahavad immigratsioonipoliitika võtta eesti rahva kontrolli alla, et ka meie lapsed ja lapselapsed saaksid elada eestikeelses ja -meelses riigis,“ ütles Helme.

„EKRE on ainus erakond, kes tahab jõulise maksulangetusega anda Eesti majandusele sisse uue hoo ja suurendada inimeste ostujõudu. Oleme ainsad, kes kavatsevad Eesti õigussüsteemi reformida õiglasemaks ning seadustada rahvaalgatuse ja presidendi otsevalimise.“

EKRE avaldas oma majandusprogrammi oktoobri algul. Järgnevatel kuudel avalikustab erakond oma riigikaitse-, sotsiaal-, põllumajandus- ning kultuuri- ja haridusprogrammid.

Lisa kommentaar